LT EN RU

Vartotojams:

 
Titulinis Apie kompaniją Jūrų transportas Oro transportas Auto eksportas Mažos siuntos Kontaktai Užsakymas DUK
 
   
   
 
DUK (FAQ)
Agentai
 

DUK (FAQ)

 

K. Kur jūsų kompanija siunčia siuntas?

A. Šiuo metu mūsų kompanija gali pristatyti siuntą į Lietuvą, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Ukrainą bei Rusiją.


K. Kaip greitai Jūs pristatote siuntinį?

A. Atlantic Express siūlo du siuntimo variantus: greitą (siunčiant lėktuvu) ir paprastą (siunčiant laivu). Siunčiant lėktuvu pristatymo terminas yra nuo 1 iki 2 savaičių. Siunčiant laivu - nuo 1,5 iki 3 mėnesių. Pristatymo terminas skiriasi tik dėl agento lokacijos, pvz., išsiųsta siunta į Lietuvą iš Čikagos plauks vidutiniškai 1,5 mėnesio, kai išsiųsta siunta iš Floridos plauks 2,5 mėnesio. Deja, mūsų kompanija negali garantuoti tikslaus siuntinio pristatymo laiko. Tai priklauso nuo daugelio kompanijų arba institucijų, dalyvaujančių siuntime, tokių kaip laivų arba lėktuvų kompanijos bei įvairių šalių muitinės. Preliminarų pristatymo laikotarpį jūs galite sužinoti paskambinę į centrinį ofisą nemokamu t elefonu 800-775-7363 arba paskambinę artimiausiam agentui.


K. Kokie yra reikalavimai siuntiniui?

A. Pagrindinis reikalavimas siuntiniams - tai siuntinio vertė. Kad siuntinys būtų atleistas nuo muitų, jo vertė turi neviršyti leistinų limitų. Siuntinio vertę reglamentuoja gavėjo šalies įstatymai. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, vadovaujantis Tarybos reglamentu Nr. 918/83, nustatančio atleidimą nuo muitų, leidžiama įvežti be muitų, jeigu siuntinys yra nekomercinio pobūdžio ir jo vertė yra nedidesnė kaip 45 eurai (~ 50 JAV $). Plačiau apie siuntinio, siunčiamo į Europos šalis, reikalavimus galite skaityti internete adresais: http://www.cust.lt/faq?id=15, http://www3.lrs.lt/c-bin/eu/preps2?Condition1=37391&condition2 arba galite paskambinti nemokamu telefonu JAV 800-775-7363.


K. Koks sąrašas prekių, kurių negalima siųsti?

A. Pagal pasaulinio pašto bendrąjį reglamentą visų rūšių siuntose draudžiama siųsti šiuos išvardintus daiktus:

 1. narkotines ir psichotropines medžiagas;

 2. sprogstamąsias, degiąsias ir kitas pavojingas medžiagas, taip pat radioaktyviąsias medžiagas;

 3. įžeidžiančio ir nepadoraus pobūdžio prekes;

 4. gyvus gyvūnus;

 5. daiktus, kuriuos įvežti ir naudoti gavimo šalyje draudžiama;

 6. daiktus, kurie dėl savo pobūdžio ar įpakavimo gali kelti pavojų pašto darbuotojams, ištepti ar sugadinti kitas siuntas arba pašto įrangą;

 7. dokumentus, kurie savo pobūdžiu yra aktualūs, ir asmeninius susirašinėjimus tarp asmenų, kurie nėra siuntėjai ir gavėjai arba asmenys, gyvenantys kartu su jais;

 8. Monetas, banknotus, čekius ar bet kokius pareikštinius vertybinius popierius, kelionės čekius, apdirbtą ar neapdirbtą platiną, auksą arba sidabrą, brangakmenius, papuošalus ar kitus vertingus daiktus.


Kiekviena šalis gali turėti papildomą sąrašą. Siunčiant oro paštu nedėkite aerozolinių dezodorantų, kvepalų, lako nagams, alkoholinių gėrimų. Plačiau apie draudžiamas prekes jūs galite sužinoti internetiniu adresu: http://www.cust.lt/faq?id=15, http://www3.lrs.lt/c-bin/eu/preps2?Condition1=37391&condition2 arba paskambinus nemokamu telefonu JAV 800-775-7363 arba artimiausiam agentui.


K. Ar mano siuntinys apdraustas?

A. Taip, kiekvienas siuntinys apdraustas 50 JAV dolerių suma. Draudimas išmokamas tik siuntinio dingimo atveju. Klientui pageidaujant, už papildomą mokestį. kiekvienas siuntinys gali būti apdraustas didesne suma. Tokiu atveju galioja tik kliento papildomas draudimas.


K. Kaip galima išsiųsti siuntinį?

A. Yra 3 variantai, kaip išsiųsti siuntinį:

 • Savarankiškai pristatyti artimiausiam agentui. Visų agentų sąrašą su adresais galite rasti skyrelyje „Agentai“

 • Išsikviesti agentą į namus. Deja, ši paslauga daugeliu atveju papildomai apmokestinama ir įmanoma ne visuose regionuose. Geriausia paskambinti artimiausiam agentui ir gauti iš jo išsamią informaciją

 •  Išsiųsti siuntinį naudojant UPS, FEDEX, USPS arba bet kokią kitą siuntinių kompaniją į centrinę Atlantic Express būstinę adresu: „8801 S. 78th Ave, BRIDGEVIEW, IL 60455“. Prie kiekvieno siuntinio prašome pridėti siuntėjo bei gavėjo vardą, pavardę, pilną adresą bei telefono numerį. Taip pat parašykite, kokiu būdu jūs norėsite siųsti siuntinį, bei išvardinkite siuntinio turinį.


 
Juru transportas
Oro transportas
Auto eksportas
Ma˛os siuntos
 
 
  Copyright © 2005 “Atlantic Express Corp.”  Visos teisės saugomos.  Tel: (+370) 46-342127.   Faks: (+370) 46-355009.  E-paštas: info@atlanticexpress.lt
Nemuno 139, Klaipėda LT-93262, Lietuva
sprendimas: www.webmod.lt