LT EN RU

Vartotojams:

 
Titulinis Apie kompaniją Jūrų transportas Oro transportas Auto eksportas Mažos siuntos Kontaktai Užsakymas DUK
 
   
   
 
Pirkimas
Vietinis transportavimas
Automobilių eksportas
Importas
 

Pirkimas

 

Amerikoje automobilį arba bet kokią kitą auto techniką (motociklą, katerį, ATV ir t.t.) galima nusipirkti aukcione, iš autodilerių arba iš privačių žmonių. Kaip taisyklė, pigiausi automobiliai būna perkant iš privačių žmonių arba iš aukcionų.

Autodileriai perka automobilius iš tų pačių aukcionų, sutvarko juos ir parduoda, todėl jų kainos yra didžiausios. Nors jeigu Jūs norite nusipirkti kokią nors ekskliuzyvinę arba prabangią mašiną, kurios kaina - ne pagrindinis faktorius, tai tikrai verta pažiūrėti, ką siūlo dileriai. Iš dilerių gali pirkti visi – ir juridiniai, ir fiziniai asmenys. Kitas dalykas, jeigu jūs automobilį norite įsigyti kuo pigiau. Tada mes siūlome ieškoti aukcionuose. Deja, aukcionuose gali pirkti tik kompanijos, turinčios tam tikras licenzijas (negali pirkti fiziniai asmenys). Kai kurie aukcionai savo tinklapiuose siūlo pažiūrėti išstatytus pardavimui automobilius. Perkant iš aukcionų prie galutinės sumos prisideda įvairūs aukciono mokesčiai. Dažniausiai tai būna suma nuo 150 iki 350 JAV dolerių, priklausomai nuo laimėto automobilio vertės. Visus aukcionus mes daliname į 2 dalis – sveikų automobilių ir automobilių po autoįvykio. Žemiau pateiksime jų sąrašus. Savaime aišku, kad automobiliai po autoįvykių yra žymiai pigesni, nes reikalauja remonto.

Mes galime sukomplektuoti jūsų automobilį, jei trūksta detalių. Jeigu jūs neturite laiko ar galimybės pažiūrėti, ką siūlo autodileriai arba aukcionai, mes galime jums padėti. Tokiu atveju jums reikia susisiekti su mūsų kompanijos atstovu ir pasakyti, kokio automobilio ir už kokią kainą jūs norėtumėte. Tuomet mūsų atstovas galės jums parinkti automobilį pagal jūsų užsakymą.

Autodilerių sąrašas:

www.automart.com
www.carmax.com
www.usedcars.com

Automobilių po autoįvykio aukcionų sąrašas:

www.copart.com
www.iaai.com
www.salvagedirect.com
www.cctow.com
www.iasp.com
www.saisc.com
www.verastar.com
www.qcsa.com
www.adesaimpact.com

 
Juru transportas
Oro transportas
Auto eksportas
Ma˛os siuntos
 
 
  Copyright © 2005 “Atlantic Express Corp.”  Visos teisės saugomos.  Tel: (+370) 46-342127.   Faks: (+370) 46-355009.  E-paštas: info@atlanticexpress.lt
Nemuno 139, Klaipėda LT-93262, Lietuva
sprendimas: www.webmod.lt