LT EN RU

Vartotojams:

 
Titulinis Apie kompaniją Jūrų transportas Oro transportas Auto eksportas Mažos siuntos Kontaktai Užsakymas DUK
 
   
   
 
 

Apie kompaniją

 

Atlantic Express - tai viena iš didžiausių lietuviško kapitalo kompanijų JAV, kuri buvo įkurta 1991 metais.

Per savo darbo metus kompanija sugebėjo ne tik išsilaikyti rinkoje, bet ir stipriai išsiplėsti. Šiuo metu Atlantic Express kompanijoje dirba daugiau negu 150 žmonių visame pasaulyje. Mūsų kompanija specializuojasi krovinių gabenime iš Amerikos į Rytų Europą bei turi galimybę krovinius išsiųsti į pagrindinius pasaulio miestus. Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti šias paslaugas: pilno (FCL Full Container Load) ir nepilno (LCL Less Container Load) konteinerio krovinių siuntimą laivais; krovinių siuntimą lėktuvais; automobilių bei kitų transporto priemonių pirkimą JAV aukcionuose, jų transportavimą JAV ribose bei siuntimą į jūsų pageidaujamą šalį konteineryje. Taip pat - mažų siuntinių siuntimą bei pristatymą į namus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje, krovinių gabenimą JAV ribose.

Mūsų kompanija nuolat ieško partnerių visame pasaulyje. Jeigu Jūs suinteresuotas bendradarbiavimu, mes visada laukiame Jūsų skambučio.

 
Juru transportas
Oro transportas
Auto eksportas
Ma˛os siuntos
 
 
  Copyright © 2005 “Atlantic Express Corp.”  Visos teisės saugomos.  Tel: (+370) 46-342127.   Faks: (+370) 46-355009.  E-paštas: info@atlanticexpress.lt
Nemuno 139, Klaipėda LT-93262, Lietuva
sprendimas: www.webmod.lt